Nasza lokalizacja

Lwowska 34

Lwowska 34Evo Milon jako część Evo Medical Spa znajduje się w Redenberg Office Park w Chorzowie przy ul. Lwowskiej 34. Budynek to ekskluzywny XIX-wieczny pałacyk, dawna siedziba słynnej restauracji „Redena”, wraz z otoczeniem poddany został generalnemu remontowi w latach 2007-2008 przez co wszystkie pomieszczenia są wykonane w bardzo wysokim standardzie. Dzięki położeniu w Parku Redena oraz Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku dojazd jest bardzo łatwy z głównych tras Śląska, które łączą miasta naszej metropolii.

Jesteśmy w niedalekiej odległości, kilka minut jazdy samochodem, od największego centrum handlowego na śląsku – Silesia Citi Center w Katowicach. Dzięki czemu dzień możemy wciąż wspaniale kontynuować wybierając się na zakupy.

Jesteście ze swoją pociechą i właśnie zakończyliście trening? Koniecznie odwiedźcie kompleks rekreacyjny ”Sztygarka” składający się z wieży wyciągowej ”Prezydent” i placu zabaw. Wasze dzieci będą miały okazję wykonać swój własny trening na rozmaitych liniowych instalacjach do wspinaczki, zjeżdżalniach i innych urządzeniach rekreacyjnych.